Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć

Tuż przed weselem, Julia otrzymuje wiadomość, iż jej ojciec nie żyje. Wraca on jednak do jej życia w specyficznej formie.

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć - opis

Ojciec Julii nie żyje, ale to jeszcze nie koniec ich trudnej relacji. Ku swojemu zaskoczeniu bohaterka otrzymuje trumnę, w której znajduje się android posiadający jego twarz i wspomnienia. Teraz oboje będą mogli powiedzieć sobie wszystko to, czego wcześniej nie zdążyli. Serial komediowy z elementami SF oparty na powieści Marca Levy’ego. W jednej z głównych ról oglądamy Jeana Reno.

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć - gdzie oglądać?

Film obejrzysz na platformie VOD player.pl

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 9 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 8 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 7 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 6 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 5 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 4 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 3 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 2 Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć, sezon 1, odcinek 1