Papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 16 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 15 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 14 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 13 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 12 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 11 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 10 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 9 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 8 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 7 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 6 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 5 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 4 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 3 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 2 Papiery na szczęście, sezon 1, odcinek 1