Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 86

Papiery na szczęście

Marta po namyśle i rozmowie z dziećmi zgadza się na siedem spotkań z Krisem, ale pod warunkiem, że ten zainstaluje w swoim telefonie aplikację śledzącą, żeby cała trójka mogła czuć się bezpiecznie. Marta z dziećmi i Grześkiem w roli ochroniarza, udają się na spotkanie z Krzysztofem, które ku ich zaskoczeniu okazuje się całkiem miłe. Henryk planuje romantyczną kolację dla Beatki i Adama, która pomimo wielkich starań Adama, przebiega fatalnie.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.