Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 88

Papiery na szczęście

Mateusz i Sandra pomagają Biance w zdobyciu pieniędzy od Kowalczyków. Przejęty stanem Bianki Adam kłóci się z dziadkiem i zdobywa od niego 20 tysięcy, które przekazuje Biance. Tymczasem Kris zostaje wyrzucony z hotelu za zniszczenie rzeźby. Spotyka jednak Biankę, która proponuje, żeby u niej zamieszkał. Bianka zauroczona Krzysztofem wtajemnicza go w swój plan wyłudzenia odszkodowania i zgadza się udawać kalekę przed Martą. Krzysiek zaprasza Martę i dzieci do mieszkania Bianki i wmawia im, że zajmuje się niepełnosprawną córką dawnego, nieżyjącego już kolegi.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.