Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 92

Papiery na szczęście

Adam jest w rozsypce, wyznaje Alicji, że jest zakochany w Nataszy, ale bez względu na wszystko ożeni się z Beatką. Alicja martwi się o syna. Staszek zwierza się Filipowi, a ten obiecuje, że pomoże mu odnaleźć Beatę. Beata odzyskuje przytomność i natychmiast chce zobaczyć się ze Staszkiem, jednak Tadeusz z Henrykiem próbują ją przekonać, że Staszkowi zależało tylko na jej pieniądzach. Tymczasem Kris przygotowuje niespodziankę dla swojej rodziny – zabiera ich na rewelacyjny koncert.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.