Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 85

Papiery na szczęście

Marta dochodzi do wniosku, że nie spotka się z Krzysztofem. Zamiast niej, do Krzysztofa idą Żaneta z Grześkiem. Ustalają, że po siedmiu spotkaniach Marty i dzieci z Krisem, ten zgodzi się na rozwód. Beatka wyznaje ojcu, że nie kocha już Adama i nie chce za niego wyjść. Tadeusz sugeruje Adamowi, żeby przygotował dla Beatki romantyczną niespodziankę. Adam natomiast nie może zapomnieć o pocałunku z Martą, opowiada o tym Agacie nie zauważając, że słyszy go Sergiusz.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.