Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 99

Papiery na szczęście

Beatka wychodzi ze szpitala i od razu chce spotkać się ze Staszkiem. Gdy dowiaduje się, że Staszek wyjechał, jest zrozpaczona. Okazuje się jednak, że Staszek nie był w stanie tego zrobić… Beatka i Staszek wyznają Adamowi, że się kochają. Beatka zrywa zaręczyny, a Adam przyznaje się do tego, że kocha Nataszę. Marysia z Maksem spotykają się z ojcem w tajemnicy przed Martą i każą mu podpisać skonstruowane przez nich oświadczenie, mające uchronić Martę przed ponownym skrzywdzeniem jej przez Krzysztofa.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.