Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 76

Papiery na szczęście

Mati jest wściekły na Sandrę za to, że powiedziała Biance o historii z Grubym. Bianka jednak zapewnia, że nie wyjawi ich tajemnicy, jest nawet wdzięczna, że pozbyli się Grubego i postanawia zapomnieć o stu tysiącach, które przez nich straciła. W zamian chce, żeby Mateusz z Sandrą pomogli jej wyciągnąć pieniądze od Henryka. Henryk przekazuje Alicji informacje o rzekomym miejscu pochówku Łukasza. Alicja z rodziną odwiedza cmentarz, dziwi ją nagrobek wyglądający na nowy i fakt, że chłopak został pochowany pod Krakowem, a nie w Szczecinie, gdzie zmarł. Alicja z Olą postanawiają dowiedzieć się czegoś na temat dalszej rodziny Łukasza. Marta natomiast bardzo angażuje się w organizację wesela Adama i Beaty. Tymczasem Beata w ogóle się tym nie interesuje, nadal nie może zapomnieć o Staszku. Zdobywa jego kalendarz i znając wszystkie jego plany zaczyna go śledzić. Marta jest zmuszona planować przyjęcie weselne tylko z Adamem…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.