Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 95

Papiery na szczęście

Henryk słabnie w pracy, czuje się coraz gorzej. Renata, mimo, że jest na niego zła, bardzo martwi się jego stanem. Sandra natomiast jest zachwycona tym, że jej działania zaczynają przynosić efekty. Do Beatki przychodzi wróżka, która przepowiada, że na jej i Staszka drodze do szczęścia, pojawią się duże przeszkody. Staszek postanawia wyjechać z kraju, żeby zapomnieć o Beatce. Marta odwiedza Beatkę w szpitalu i spotyka Alicję, która błaga, żeby Marta wróciła do nich do pracy. Ta jednak ze względu na Beatkę i Adama nie chce tego zrobić. Kris organizuje dla swojej rodziny sentymentalny wieczór


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.