Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 60

Papiery na szczęście

Adam próbuje odwieść Beatkę od pomysłu organizacji ich ślubu przez Martę. Marta odmawia, a Adam wyjaśnia jej, że nie miał wpływu na propozycję Beatki. Jest między nimi napięta atmosfera. Tymczasem Sandra postanawia działać i pojawia się w klinice u Bianki. Chce się z nią dogadać. Nieoczekiwanie Bianka wstaje z wózka inwalidzkiego, jest szansa na jej wyzdrowienie bez operacji i kosztownej rehabilitacji. Wiadomość ta dociera do Henryka, który chce zachować ją w tajemnicy przed Adamem. Boi się, że wnuk zrezygnuje ze ślubu, jeśli dowie się o zdrowieniu Bianki. Sandra przekonuje przyjaciółkę, żeby nie rezygnowały z wyłudzenia pieniędzy od Kowalczyków…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.