Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 68

Papiery na szczęście

Marta umawia się z Sergiuszem na kolację, ale stresuje ją wizja spędzenia z nim wieczoru w jego mieszkaniu, więc ostatecznie odwołuje spotkanie. Marysia w telefonie od Iwa odnajduje jego nagie zdjęcia. W zamian wysyła chłopakowi swoje gorące fotki i umawia się z nim na randkę. Okazuje się, że to Kamila umówiła się z Marysią z telefonu Iwa. Dziewczyny się szarpią, po czym Marysia przewraca się i uderza głową w kamień. Sytuację widzi Adam, pomaga Marysi i dowiaduje się, że jest ona siostrą Nataszy. Marta przychodzi po Marysię do Adama, zostają u niego na wspólnej kolacji.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.