Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 55

Papiery na szczęście

Beatka spędziła noc z Matim. Tymczasem Adam mówi Henrykowi, że Beatka nie przyjęła jego oświadczyn. Henryk jest wściekły takim obrotem sprawy i każe wnukowi to naprawić, szantażuje Adama, że odbierze mu mieszkanie… Sam postanawia przekonać Beatkę do Adama, ale Beatka mówi wujowi wprost, że ma nowego chłopaka. Marta jest świadkiem kłótni Alicji z teściem i dowiaduje się, że Henryk zmusza Adama do małżeństwa. Alicja chce pomóc synowi w walce z dziadkiem, wie, że Adam sam z nim nie wygra. Nieoczekiwanie Jadwiga proponuje Alicji pomoc. Ma dokumenty, którymi mogą zaszantażować Henryka... Jednocześnie Marta spotyka Adama i mówi mu, że ślub z Beatką to zły pomysł…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.