Klara

Słodko-gorzka komedia obyczajowa „Klara” to ekranowa adaptacja debiutu pisarskiego Izabeli Kuny, która już wkrótce będzie miała swoją premierę.

Klara - o czym jest serial?

Klara to dziewczyna, którą kocham. Dziewczyna, z którą chciałabym żyć w jednym domu i umrzeć w tym samym dniu. To dziewczyna, która mi imponuje poczuciem humoru, wariactwem i dobrym gustem.  Klara to oryginał i zawodowy gracz w życie.

Historia „Klary”, szalonej dziewczyny uwikłanej w romans z żonatym mężczyzną, zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2010 r., od razu trafiając na listę bestsellerów. W 2021 r. do księgarni trafiła kontynuacja przygód Klary, czyli „Klara jedzie na pogrzeb”.

Klara - obsada i twórcy

W rolę tytułowej bohaterki wcieli się sama aktorka, która dodatkowo wesprze projekt jako producent kreatywny. Za scenariusz odpowiada Marek Modzelewski, a za kamerą stanie Łukasz Jaworski. Już niebawem biblioteka playera wzbogaci się o komedię obyczajową z Izabelą Kuną w roli tytułowej.  „Klara” jest autorskim projektem Izabeli Kuny i Marka Modzelewskiego (scenarzysta filmów „Teściowie” i „Teściowie 2”), który stworzył scenariusz 8-odcinkowego serialu. Od początku prac nad projektem aktorka po raz pierwszy wspiera Zespół Fabularny TVN Warner Bros. Discovery również jako producent kreatywny.

Klara, sezon 1, odcinek 1