Klara

Słodko-gorzka komedia obyczajowa „Klara” to ekranowa adaptacja debiutu pisarskiego Izabeli Kuny.

Klara - o czym jest serial?

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze... I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

Klara - obsada i twórcy

W rolę tytułowej bohaterki wcieli się sama aktorka, która dodatkowo wesprze projekt jako producent kreatywny. Za scenariusz odpowiada Marek Modzelewski, a za kamerą stanie Łukasz Jaworski. Już niebawem biblioteka playera wzbogaci się o komedię obyczajową z Izabelą Kuną w roli tytułowej.  „Klara” jest autorskim projektem Izabeli Kuny i Marka Modzelewskiego (scenarzysta filmów „Teściowie” i „Teściowie 2”), który stworzył scenariusz 8-odcinkowego serialu. Od początku prac nad projektem aktorka po raz pierwszy wspiera Zespół Fabularny TVN Warner Bros. Discovery również jako producent kreatywny.

Klara - gdzie oglądać?

Serial będzie dostępny na platformie VOD player.pl

Klara, sezon 1, odcinek 8 Klara, sezon 1, odcinek 7 Klara, sezon 1, odcinek 6 Klara, sezon 1, odcinek 5 Klara, sezon 1, odcinek 4 Klara, sezon 1, odcinek 3 Klara, sezon 1, odcinek 2 Klara, sezon 1, odcinek 1 Klara, sezon 1, odcinek 1