Minuta ciszy

Gdy małomiasteczkowy listonosz przechodzi na emeryturę, spada na niego ciężar pochówku przyjaciela. Prowadzi to jednak do konfliktu i wyjścia na jaw wielu tajemnic z przeszłości.

Minuta ciszy - opis

Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada (Robert Więckiewicz), musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława (Mirosław Zbrojewicz), kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad. Szybko wchodzi też w konflikt z lokalnym potentatem z branży (Piotr Rogucki), a na wsparcie może liczyć tylko ze strony ekscentrycznej córki zmarłego przyjaciela (Karolina Bruchnicka) oraz swojej niepełnosprawnej żony (Aleksandra Konieczna). Kiedy dodatkowo na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice z przeszłości eks-listonosza, świat wokół niego i jego najbliższych zaczyna zmieniać się bezpowrotnie.

Minuta ciszy - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz na platformie VOD player.pl

Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 6 Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 5 Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 4 Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 3 Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 2 Minuta ciszy, sezon 1, odcinek 1