Kod genetyczny

Historia zakazanej namiętności, która nigdy nie powinna była się wydarzyć. Ojciec i syn wplątani w walkę o jedną kobietę tracą kontrolę nad swoim życiem. Miłość, nienawiść, zdrada – to wszystko łączy jedna tajemnica.

„Kod genetyczny” - o czym jest?

„Kod genetyczny” to serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby - ojca i syna. Ich historia to dramatyczny wybór pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością a prawdą. To opowieść o sile więzów krwi, które w ekstremalnej sytuacji życiowej mogą okazać się największą słabością lub jedynym ratunkiem. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie tych, których kochamy?

Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński, wybitny genetyk, pracownik Instytutu Badań Kryminalnych. Człowiek zasad, nieustępliwie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z dużo młodszą, piękną Izą Berger. Jednak to nie kobieta, ale praca pochłania go całkowicie, wskutek czego poszedł w konflikt z synem, Piotrem. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Napięcie w relacji eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z Izą. Co połączy tych dwoje? Czy to prawdziwa miłość, fascynacja, której nie można się oprzeć, czy może niedająca o sobie zapomnieć przeszłość?

„Kod genetyczny” - obsada

W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Karolinę Gruszkę („Maria Skłodowska Curie” oraz „Szczęście świata”), Adama Woronowicza („Nielegalni” i „Diagnoza”) i Macieja Musiałowskiego („Druga szansa”). Reżyseria Adrian Panek.

„Kod genetyczny” - gdzie obejrzeć?

Serial „Kod genetyczny” obejrzysz na antenie stacji TVN oraz w serwisie VOD player.pl.

Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 8 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 7 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 6 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 5 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 4 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 3 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 2 Kod genetyczny, sezon 1, odcinek 1