Nielegalni

Canal+ prezentuje polski serial szpiegowski z prawdziwego zdarzenia. Czy wywiadowcom uda się powstrzymać zamach terrorystyczny w Europie?

Nielegalni – streszczenie

Bohaterem serialu Nielegalni jest Konrad Wolski – szef elitarnej komórki polskiego wywiadu. Podczas jednej z akcji natyka się na białoruskiego handlarza bronią. Dowiaduje się od niego o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać użyta w zamachu, pochodzi z ukrytego gdzieś na Białorusi radzieckiego arsenału. Do akcji wkracza Travis, głęboko zakonspirowany polski szpieg. Ma on zdobyć informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Niestety, Travis zostaje zdekonspirowany przez oficerów KGB działających w Mińsku. Będąc szantażowany, nie jest w stanie utrzymać swojej pozycji. Z misją ratunkową rusza do Mińska Sara – oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje premiera polskiego rządu. Wszystkie sprawy wydają się łączyć.

Nielegalni – twórcy i obsada

Nielegalni to serial oparty na powieści Vincenta V. Severskiego. Jest on byłym porucznikiem polskiego wywiadu, który przy serialu pracuje jako konsultant scenariusza. W obsadzie znajdują się między innymi: Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz i Tomasz Schuchard.

Nielegalni, sezon 1, odcinek 10 Nielegalni, sezon 1, odcinek 9 Nielegalni, sezon 1, odcinek 8 Nielegalni, sezon 1, odcinek 7 Nielegalni, sezon 1, odcinek 6 Nielegalni, sezon 1, odcinek 5 Nielegalni, sezon 1, odcinek 4 Nielegalni, sezon 1, odcinek 3 Nielegalni, sezon 1, odcinek 2 Nielegalni, sezon 1, odcinek 1