Zakup kontrolowany: pierwszy samochód

Wybór pierwszego samochodu to trudne zadanie, a początkujący kierowcy nie zawsze wiedzą na co zwracać uwagę przy zakupie auta. W każdym odcinku programu, Adam Kornacki wraz z kupującym przetestują trzy samochody i spośród nich, bohater wybierze ten, który najlepiej spełnia jego oczekiwania.

Jak przygotować się do zakupu pierwszego auta? Jak nie dać się nabrać i nie wpędzić w przyszłe wydatki? Co sprawdzić w serwisie, kiedy już wybierzemy samochód dla siebie? Z tym programem będziesz przygotowany na wszystko. Co tydzień nowy odcinek bez opłat tylko w player.pl!

Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 10 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 9 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 8 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 7 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 6 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 5 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 4 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 3 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 2 Zakup kontrolowany: pierwszy samochód, odcinek 1