Made in Maroko

"Made in Maroko" to nowy program TTV, w którym zobaczymy Dagmarę znaną z „Królowych życia” i  jej przyjaciela Jacka. Bohaterowie jadą do północno – zachodniej Afryki w celach zarobkowych.

Dagmara, jak na królową przystało, wpadła na nowy pomysł dotyczący interesu życia. Zapragnęła podbić... Maroko! W tym projekcie niezmiennie będzie jej towarzyszył dozgonny i nieoceniony przyjaciel Jacek. A w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych, lokalnie pomoże dawny, aczkolwiek nie do końca lojalny znajomy Samir. W wyprawie będzie brał udział również jej syn Conan, który jest aktualnie w trudnym wieku i przyjaciółka, z równie wybuchowym temperamentem, Edzia.

W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Jak Dagmara i Jacek odnajdą się w nowej rzeczywistości na obczyźnie? Czy nowi znajomi będą spełniać oczekiwania Dagmary? Jak będą przebiegać negocjacje? Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu?

Kim jest Dagmara?

Dagmara Kaźmierska, jest znana z programu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV. Uzupełnieniem programowym były również  "Królowe życia. Extra", "Królowe życia - Początki" i  "Królowe życia. Pielgrzymka."

Gdzie obejrzysz?

Śledź marokańskie przygody Dagmary i Jacka w nowym programie „Made in Maroko”. Odcinki premierowe i powtórki obejrzysz online na player.pl

Made in Maroko, odcinek 8 Made in Maroko, odcinek 7 Made in Maroko, odcinek 6 Made in Maroko, odcinek 5 Made in Maroko, odcinek 4 Made in Maroko, odcinek 3 Made in Maroko, odcinek 2 Made in Maroko, odcinek 1