Mój chłopak jest maminsynkiem

Randki i relacje z mężczyzną, który jest ukochanym synkiem mamusi, mogą stwarzać sporo problemów! W tej serii poznamy cztery młode kobiety, walczące o miłość. Ich przeciwniczkami są... matki partnerów. Kłopotliwe czy wręcz krępujące sytuacje, w których się znalazły, są bardzo różne.

Mój chłopak jest maminsynkiem - o programie

Twój chłopak jest wciąż rozpieszczany przez nadopiekuńczą mamę? A może czujesz, że znalazłaś się z nim i jego rodzicielką w niecodziennym trójkącie ? Jeśli tak, to takiemu związkowi nie należy dobrze wróżyć. Kobiety żyjące w takich związkach co chwila napotykają niezręczne sytuacje - Zdarzają się podczas wspólnego mieszkania. Mają miejsce podczas przygotowań do ślubu, kiedy przyszła żona nie jest w stanie porozumieć się z dominującą przyszłą teściową. Czy takie relacje mają szansę na sukces?

Mój chłopak jest maminsynkiem - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl

Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 2, odcinek 3Wszystko dla mojego syna Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 2, odcinek 2Gdziekolwiek idą, jestem w ich walizce Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 2, odcinek 1Władza kompletna Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 8Potrzebuję mężczyzny Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 7Co powiedzieć? Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 6Wybór mamy Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 5Kim jest ta dziewczyna? Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 4Tango matki i syna Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 3Nie zostawiaj mnie tak Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 2Nie jesteś zaproszona Mój chłopak jest maminsynkiem, sezon 1, odcinek 1Moje najlepsze dziewczyny