Ameryka Express

Najbardziej emocjonujący program w polskiej telewizji powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Tym razem uczestnicy wyruszą w emocjonujący wyścig po Ameryce Południowej. Do mety dotrą zawodnicy nie tylko najsilniejsi fizycznie i psychicznie, ale przede wszystkim ci, którzy potrafili ze swoim towarzyszem podróży - stworzyć najmocniejszy duet.

Ameryka Express - uczestnicy

W programie bierze udział osiem par:

Kto poprowadzi program Ameryka Express?

"Ameryka Express" to polska wersja reality-show "Peking Express", której dwie poprzednie edycje w naszym kraju nosiły nazwę „Azja Express”. Po raz kolejny, przez bezdroża - tym razem Ameryki Południowej - poprowadzi uczestników Agnieszka Woźniak-Starak.

Ameryka Express - reguły

Zasady reality-show są niezmienne od początku - uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Para, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu jest eliminowana.

Która z par wygra program i nagrodę główną zgromadzoną w zdobywanych po drodze amuletach? Kto odpadnie jako pierwszy? Kto podda się zmęczeniu, a kto Jak uczestnicy poradzą sobie z misjami? Tylko jedno jest pewne – dopóki wyścig trwa, wszystko jest możliwe.

Ameryka Express w TVN - kiedy premiera?

Poprzednie sezony programu startowały jesienią - nie inaczej będzie i tym razem. Premiera "Ameryka Express" przewidziana jest na początek września. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie TVN i będzie dostępny na player.pl - 5 września o 21:30.

Ameryka Expresssezon 1 odcinek 13 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 12 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 11 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 10 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 9 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 8 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 7 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 6 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 5 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 4 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 3 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 2 Ameryka Expresssezon 1 odcinek 1