Żony ekstraklasy

Szczera prawda na temat tego, jak naprawdę żyją żony piłkarzy. Są młode, bogate i seksowne.

„Żony ekstraklasy” - o czym jest program?

Mają wszystko - zakupy w Mediolanie, kolacje w najlepszych restauracjach, setki tysięcy subskrybentów w sieciach społecznościowych... Ale czy ich życie jest tak proste i beztroskie, jak nam się wydaje ze zdjęcia na Instagramie? Pomimo całego bogactwa, borykają się z tymi samymi problemami, które pokonują wszystkie kobiety: prowadzenie domu, wychowywanie dzieci, osobiste spełnienie oraz stałe wspieranie męża, od którego sukcesu zależy dobrobyt całej rodziny.

Salony zakupowe i kosmetyczne nie są dla nich kaprysem i sposobem na zadowolenie się, ale obowiązkiem pracy, ponieważ „żona piłkarza” to prawie zawód. Wszystkie są różne, każda ma swoje własne zasady, ale łączy je jedno – status społeczny! Czy jego ciężar jest tak lekki i czy żony graczy są tak szczęśliwe, jak pokazuje świecka kronika?

„Żony ekstraklasy” - gdzie oglądać?

Program „Żony ekstraklasy” obejrzysz na antenie TTV oraz w serwisie VOD player.pl.

Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 11 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 10 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 9 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 8 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 7 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 6 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 5 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 4 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 3 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 2 Żony ekstraklasy, sezon 1, odcinek 1