Kim i Kanye: Wielkie rozstanie

Relacja o wartym miliard dolarów rozwodzie Kim i Kanye, ujawniona przez zaangażowanych prawników i przyjaciół pary. Opowiedziana z obu perspektyw, pokazuje, dlaczego Kanye walczył o uratowanie małżeństwa, a Kim desperacko chciała to zakończyć.

Kim i Kanye: Wielkie rozstanie - o programie

To historia jednego z największych rozwodów w Hollywood. W dochodzeniu kryminalistycznym dotyczącym prawie dwuletniej batalii sądowej, która gwałtownie przeniosła się z sali sądowej do mediów społecznościowych, osoby znające parę wyjaśniają, w jaki sposób Kim próbowała uwolnić się od niespokojnego małżeństwa z jednym z największych, ale najbardziej kontrowersyjnych muzyków naszych czasów. Podczas gdy prawnicy Kanye ujawniają jego desperacką walkę o utrzymanie rodziny razem. Dokument pokazuje całą sytuację zarówno z perspektywy celebrytki jak i rapera, i to widz ostatecznie zdecyduje - kto był winny? A kto został skrzywdzony?

Kim i Kanye: Wielkie rozstanie - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, sezon 1, odcinek 2Historia Kim Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, sezon 1, odcinek 2Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, odc. 2 Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, sezon 1, odcinek 1Historia Kaynego Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, sezon 1, odcinek 1Kim i Kanye: Wielkie rozstanie, odc. 1 (podpisy)