Lokalne wiadomości z Pahrump

Serial dokumentalny HBO ukazuje kulisy pracy w prywatnej stacji telewizyjnej w małym pustynnym miasteczku Pahrump w stanie Nevada.

Lokalne wiadomości z Pahrump - opis

Sześcioodcinkowy serial dokumentalny ukazuje kulisy pracy w prywatnej stacji telewizyjnej w małym pustynnym miasteczku Pahrump w stanie Nevada, przedstawiając zespół barwnych osobowości, które stoją zarówno przed, jak i za kamerami. Obraz przedstawia ciekawy wgląd w codzienną, ciężką pracę lokalnego nadawcy wiadomości, który w trudnych czasach podejmuje próbę zaistnienia na szerszym rynku. Pełna ciepła i humoru produkcja jest pozytywną celebracją ducha „damy radę”, podkreślającą dumę z przynależności do zespołu i różnorodność poglądów politycznych, którymi charakteryzują się charyzmatyczni i często dowcipni pracownicy stacji.

Lokalne wiadomości z Pahrump - gdzie oglądać?

Serial dokumentalny dostępny jest online w serwisie VOD player.

Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 6 Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 5 Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 4 Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 3 Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 2 Lokalne wiadomości z Pahrump, sezon 1, odcinek 1