Ciężarówką przez Wietnam

Tym razem Dawid Andres zabierze nas w podróż przez Wietnam.

"Ciężarówką przez Wietnam" - opis programu

Po przejechaniu wzdłuż i wszerz przez Stany Zjednoczone, Dawid Andres odkryje przed nami Wietnam. Dowiemy się, jak wygląda praca w firmie transportowej w południowej Azji. Dawid przemierzy kilometry niebezpiecznych i niełatwych do pokonania tras od Hanoi, przez Haiphong, Sajgon, aż do Delty Mekongu. Oprócz miejscowych, poza także wietnamską policję, w okolicznościach nie zawsze towarzyskich. Zwiedzi miejsca mniej i bardziej popularne wśród turystów, jak strefę zdemilitaryzowaną, Park Narodowy U Minch, pływający targ czy opuszczony park wodny. Nie zabraknie również spotkań z okoliczną kuchnią i kulturą, z czego relację bezpośrednią Dawid z pewnością przekaże widzom.

„Esencją podróżowania są ludzie. Czasem spotkania z nimi sprowadzają się do wymiany kilku grzecznościowych zwrotów, czasem są dla podróży decydujące.” – mówi.

"Ciężarówką przez Wietnam" - gdzie oglądać?

Fascynujący program podróżniczy oglądaj serwisie VOD player.pl.

Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 9 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 8 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 7 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 6 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 5 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 4 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 3 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 2 Ciężarówką przez Wietnam, sezon 1, odcinek 1