Martwa panna młoda

Historia jednego z największych śledztw kryminalnych w dziejach RPA.

Martwa panna młoda - o czym jest program?

Ta oparta na zeznaniach seria podąża za zwrotami akcji, z szerokim dostępem do nagrań i wywiadów z rodziną Anni, głównymi śledczymi, zespołami prawnymi i zaangażowanymi w rozwikłanie śledztwa osobami.

W listopadzie 2010 roku brytyjski milioner Shrien Dewani i jego szwedzka żona Anni udali się do Kapsztadu na podróż poślubną swojego życia, która wkrótce przerodziła się w horror. Nowożeńcy zostali porwani, a następnego ranka 28-letnia panna młoda została znaleziona martwa po postrzeleniu.

Morderstwo pięknej Anni szybko stało się jednym z najgłośniejszych nagłówków na świecie. Przez lata prawda o tym, kto był odpowiedzialny za jej śmierć, pozostawała niejasna, a opinia publiczna była nieustannie rozdarta między rodziną Dewani, której przedstawiciele utrzymywali niewinność ich syna Shriena, a rodziną Anni, desperacko próbującą dowiedzieć się, co wydarzyło się tamtej nocy i dlaczego Anni została zamordowana.

Martwa panna młoda - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki dokumentalnego programu "Martwa panna młoda" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Martwa panna młoda, sezon 1, odcinek 4 Martwa panna młoda, sezon 1, odcinek 3 Martwa panna młoda, sezon 1, odcinek 2 Martwa panna młoda, sezon 1, odcinek 1