Singielka. Przecieki z planu

Nie możesz doczekać się nowych odcinków twojego ulubionego serialu? Nic dziwnego! „Singielka” rozkochała w sobie serca Polek! Zajrzyj więc za kulisy i zobacz, co wydarzy się w odcinkach tuż po wakacjach. Tym razem Paulina Chruściel zrobi dla was wyjątek – uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi, kogo wybierze Elka.

Jeśli sen z powiek spędza ci pytanie, jak potoczą się dalsze losy Tomasza i Konrada, koniecznie obejrzyj nasze dodatkowe materiały! Gwarantujemy, że dowiesz się więcej, niż się spodziewasz! Czy Tomasz wyruszy z Nadią i zostawi za sobą uczucie do byłej koleżanki z pracy? Czy Konrad postawi wszystko na jedną kartę i oświadczy się Singielce? Domyślamy się, że zżera cię ciekawość, dlatego koniecznie już teraz oglądaj przecieki z planu pełne humoru i doskonałej obsady.

Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planuWywiad z aktorami z serialu \"Singielka\" Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planu Singielka. Przecieki z planuNowy mężczyzna w życiu Elki! Singielka. Przecieki z planuCo robią aktorzy poza planem? Singielka. Przecieki z planuZapraszamy na plan! Singielka. Przecieki z planuGdyby aktorzy pisali scenariusz... Singielka. Przecieki z planuWeselne wpadki Singielka. Przecieki z planuPierwszy dzień na planie Singielki! Singielka. Przecieki z planuPowrót na plan