Najgrubszy człowiek świata: 10 lat później

Poprzez wzloty i upadki związane z przybieraniem na wadze i utratą wagi, a także miłością i złamanym sercem, Paul Mason konfrontuje się ze swoim niebezpiecznym związkiem z jedzeniem.

Najgrubszy człowiek świata: 10 lat później - o programie

Ten wyjątkowy dokument, kręcony przez jedenaście lat, pokazuje, jak Paul Mason z Wielkiej Brytanii doprowadził swoje życie do skrajności. Jego wahania wagi sięgały ponad 1000 funtów -  uzależnienie od jedzenia przejęło kontrolę nad jego życiem i wymknęło się spod kontroli. Chirurdzy próbują naprawić jego ciało, ale sekrety, które skrywał od dzieciństwa, nie zostały rozwiązane i nadal musi pracować nad uzdrowieniem umysłu. Po zmierzeniu się z problemami w związku i finansami Paul musi zagłębić się w swoją przeszłość podczas terapii, aby spróbować przezwyciężyć kompulsywne jedzenie. Czy Paul, niegdyś najgrubszy człowiek na świecie, może stawić czoła swoim demonom i wreszcie znaleźć sposób na przezwyciężenie nałogu?

Najgrubszy człowiek świata: 10 lat później - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Najgrubszy człowiek świata: 10 lat później, sezon 1, odcinek 1 Najgrubszy człowiek świata: 10 lat później, sezon 0, odcinek 0