Britney Spears kontra ojciec

Czy Britney, gwiazda popu, miała rację, obwiniając swojego ojca za kontrowersyjną kuratelę? Ta seria opowiada historię z obu perspektyw. Po raz pierwszy patrzy na bok Jamiego i słyszy historię Britney z rzadko spotykanymi relacjami pierwszoosobowymi.

Britney Spears kontra ojciec - o programie

Uwolniona od kontrowersyjnej kurateli nadzorowanej przez jej ojca Jamiego, gwiazda muzyki pop Britney Spears może teraz po raz pierwszy od 13 lat mówić, co myśli. Ale jej dziwaczne posty w mediach społecznościowych sprawiły, że niektórzy zakwestionowali jej zdrowie psychiczne i uwolnienie. Czy konserwatorstwo było aktem miłości ze strony Jamiego, który chciał ocalić swoją niestabilną psychicznie córkę? A może był to bezwzględny plan zniewolenia Britney, aby utrzymać napływ pieniędzy? Ta seria opowiada historię z dwóch perspektyw i zadaje pytanie: Kto miał rację? Kto się mylił? Odcinek 1 po raz pierwszy opowiada stronę Jamiego. Gdy ostatnie zachowanie Britney budzi niepokój, ujawnia się trudna przeszłość rodziny Spears. Odcinek 2 to historia Britney, w tym jej rzadko spotykana relacja z pierwszej osoby o życiu w konserwatorium. Wywiady z prawnikiem, którego chciała pierwotnie, a także z kolegami z branży muzycznej.

Britney Spears kontra ojciec - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Britney Spears kontra ojciec, sezon 1, odcinek 2Historia Britney Britney Spears kontra ojciec, sezon 1, odcinek 2Britney Spears kontra ojciec, odc. 2 Britney Spears kontra ojciec, sezon 1, odcinek 1Historia Jamiego Britney Spears kontra ojciec, sezon 1, odcinek 1Britney Spears kontra ojciec, odc. 1