Wyprawa po skarb

Poszukiwanie zaginionego skarbu, egzotyczna wyprawa, bezludna wyspa, podwodny świat oceanu, tajemnicze zagadki, współcześni piraci i śmiertelne niebezpieczeństwo. Brzmi ekscytująco? Dla zespołu doświadczonych odkrywców i poszukiwaczy zaginionego przed 500 laty złota Inków to niesamowita codzienność.

"Wyprawa po skarb" - opis programu

Przed poszukiwaczami stoi nie lada wyzwanie. Uzbrojeni w najnowsze zdobycze technologiczne muszą odnaleźć trop, a następnie rozszyfrować szereg skomplikowanych zagadek, które do tej pory uniemożliwiały odnalezienie tajemniczych bogactw. Ryzykanci staną oko w oko ze współczesnymi piratami, zmierzą się z nieprzewidywalną pogodą i stawią czoła jednemu z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie, w którym nawet najmniejszy błąd może kosztować ich życie. W tej podróży niezbędne będą nerwy ze stali.

"Wyprawa po skarb" - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu „Wypraw po skarb” obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 15Nagroda Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 14Mapa skarbów Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 13Na tropie Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 12Coraz bliżej skarbu Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 11Ryzykowna gra Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 10Śmiertelna pułapka Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 9Wejście Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 8Droga śmierci Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 7Strzał w dziesiątkę Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 6Klątwa Kapitana Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 5Złoto jaguarów Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 4Śmiertelne niebezpieczeństwo Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 3Jest skarb! Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 2Przeklęta fortuna Wyprawa po skarb, sezon 2, odcinek 1Ślady krwi Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 6Na progu fortuny Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 5Przejścia nie ma Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 4Jądro ciemności Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 3Niebezpieczne spotkania Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 2Pierwszy krok na wyspie Wyprawa po skarb, sezon 1, odcinek 1Ukryte pod ziemią