Projekt Cupid

"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Każda z nich poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno.

Projekt Cupid - opis programu

Program oparty jest na belgijskim formacie „Project Cupid”, za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the Road”. W programie widzowie poznają historie osób, które nie kalkulują - mówią to, co myślą i dzielą się szczerze swoimi uczuciami, nie zważając na to, czy wypada. Dziś postanowili zawalczyć o swoje marzenia i spróbować sił w miłości, w której do tej pory nie mieli szczęścia. Czy naszym bohaterom uda się znaleźć swoją drugą połówkę i stworzyć dłuższą relację? Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów dla bohaterów będą: Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

Projekt Cupid - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 10 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 9 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 8 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 7 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 6 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 5 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 4 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 3 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 2 Projekt Cupid, sezon 1, odcinek 1