Ameryka Express. Domówka

Takiej domówki jeszcze nie było! Co tydzień gwiazdy programu "Ameryka Express" spotykają się, żeby wspólnie obejrzeć premierowy odcinek programu.

Myślą, że widzieli już wszystko, ale czy są gotowi na to, co zobaczą na ekranie? Co ich rozbawi, co zaskoczy, a co wzruszy? Kogo poniosą emocje? Co tydzień czeka was dawka żywiołowych komentarzy, spontanicznych reakcji i pikantnych plotek. Uczestnicy programu zdradzą kulisy oglądanych przygód a my pokażemy niepublikowane dotąd fragmenty wyścigu. Bo na domówce z gwiazdami tylko jedno jest pewne – będzie się działo.

„Ameryka Express. Domówka” - reguły

„Ameryka Express. Domówka” to jedyna szansa nie tylko na to, żeby niezwykłą wyprawę zobaczyć oczami uczestników, ale także obejrzeć niepublikowane nigdzie indziej materiały - zarówno z programu, jak i prywatnych archiwów gwiazd.

Ekipa oglądających zmienia się co tydzień. Czasami do uczestników trzeciego sezonu dołączają gwiazdy poprzednich edycji. W końcu nikt tak nie zrozumie jednego uczestnika „Ameryki Express” jak kolega czy koleżanka z programu.

„Ameryka Express. Domówka” - uczestnicy

W programie „Ameryka Express” bierze udział osiem par:

„Ameryka Express. Domówka” – gdzie i kiedy oglądać?

Odcinki „Ameryki Express. Domówka” będą na player.pl w każdą środę o 21:30.

Ameryka Express. Domówka, odcinek 13 Ameryka Express. Domówka, odcinek 12 Ameryka Express. Domówka, odcinek 11 Ameryka Express. Domówka, odcinek 10 Ameryka Express. Domówka, odcinek 9 Ameryka Express. Domówka, odcinek 8 Ameryka Express. Domówka, odcinek 7 Ameryka Express. Domówka, odcinek 6 Ameryka Express. Domówka, odcinek 5 Ameryka Express. Domówka, odcinek 4 Ameryka Express. Domówka, odcinek 3 Ameryka Express. Domówka, odcinek 2 Ameryka Express. Domówka, odcinek 1