Poza cywilizacją

Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie programu świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody.

„Poza cywilizacją” - o czym jest program?

W programie poznamy pięć wyjątkowych osób, które znalazły własne sposoby na przetrwanie. Pierwszą z nich jest Krzysztof, który kiedyś był antykwariuszem, a teraz zyskał przydomek „Króla Biebrzy”. Od kilku lat mieszka w lesie, a jego jedyne towarzystwo stanowi 20 psów i kilka innych zwierząt. Pod Koszalinem na leśnej polanie żyją Bartek i Ania. Ostatnią zimę spędzili w własnoręcznie ocieplonej przyczepie. Jadąc w Bieszczady, możemy natrafić na Marcina z siedliska Kalpapada. Swoją chatę zbudował ze słomy i gliny. Chcąc mieć stały dostęp do wody, opracowuje kolejne systemy zbierania i filtracji deszczówki.

Jeszcze dalej na południe w górach mieszka Adam, który twierdzi, że prąd do życia nie jest mu potrzebny. Z kolei „Gier” to dawna gwiazda rocka. Muzyk stacjonuje na tratwie i codziennie walczy o to, by jego dom nie zatonął. Program jest pełen zaskakujących i pouczających historii ludzi, którzy wybrali samotne życie z dala od społeczeństwa.

„Poza cywilizacją” - gdzie oglądać?

Program „Poza cywilizacją” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 8 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 7 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 6 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 5 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 4 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 3 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 2 Poza cywilizacją, sezon 1, odcinek 1