Królowe życia. Po godzinach

Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez.

 

Królowe życia. Po godzinach - Kim są bohaterowie?

Dagmara Kaźmierska to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii.

Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie,  w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością.

Królowe życia. Po godzinach - Gdzie oglądać?

Program emitowany jest na antenie TTV, a także dostępny na VOD player.pl. Oglądaj także "Królowe życia".

Królowe życia. Po godzinach odcinek 12 Królowe życia. Po godzinach odcinek 11 Królowe życia. Po godzinach odcinek 10 Królowe życia. Po godzinach odcinek 9 Królowe życia. Po godzinach odcinek 8 Królowe życia. Po godzinach odcinek 7 Królowe życia. Po godzinach odcinek 6 Królowe życia. Po godzinach odcinek 5 Królowe życia. Po godzinach odcinek 4 Królowe życia. Po godzinach odcinek 3 Królowe życia. Po godzinach odcinek 2 Królowe życia. Po godzinach odcinek 1