Projekt Lady

sezon 3 odcinek 8

Projekt Lady 3

Po wielu tygodniach w szkole dla dam, w końcu nadszedł czas na skosztowanie samodzielnego i odpowiedzialnego życia! Uczestniczki spotkają się z headhunterami, którzy sprawdzą ich umiejętności i doświadczenie, by dobrać odpowiednią dla każdej z nich pracę. Niektóre dziewczęta tak bardzo zestresują się rozmową kwalifikacyjną, że nie tkną nawet śniadania. Wiele z nich przeżyje taką rozmowę pierwszy raz w życiu. Nieoczekiwane pytania i stresujące zadania wyłączające logiczne myślenie, ale także zbyt duża pewność siebie będą prawdziwą zmorą dla uczestniczek. Które z dziewcząt poradzą sobie najlepiej, a które zaprezentują się z nieco gorszej strony? Które dziewczęta otrzymają pracę marzeń, a które będą musiały przełknąć gorycz porażki?

Uczestniczki będą musiały zabłysnąć na stażu w galerii sztuki, agencji modelek czy biurze projektowym zajmującym się wystrojem luksusowych wnętrz. Czy wszystkie pokażą zaangażowanie i chęć uczenia się? Czy dziewczęta sprostają poważnym i profesjonalnym wyzwaniom? Które z nich pozytywnie zaskoczą swoim podejściem do nowych zadań, a które  z nich nie poradzą sobie w nowych okolicznościach?

Niestety okaże się, że dwie z nich nie otrzymają żadnej propozycji pracy... Jednak miejsce, w którym się znajdą, będzie równie wymagające. Czy odnajdą w sobie wystarczające pokłady empatii i zaangażowania? Jedno jest pewne - ten dzień zapamiętają do końca życia.

Po całym dniu intensywnej pracy na dziewczęta będzie czekać niespodzianka, wszak nie samą pracą człowiek żyje. Będzie to zaproszenie od kawalerów. Czy koniec pobytu w wielkim mieście uczestniczki uczczą jak na damy przystało?