Dziara za dziarę

Charlotte i Bear powracają. Tym razem będzie pikantniej, skrajniej a przede wszystkim szokująco! Na jaki jaki tatuaż zdecyduje się druga połówka? Czy może on doprowadzić do rozpadu związku?

Dziara za dziarę - opis

W programie "Dziara za dziarę" duet prowadzących - Charlotte i Bear będzie gościć pary, które zdecydują się na zrobienie tatuażu. Zanim to zrobią muszą zaakceptować główną zasadę. To nie oni wybierają wzór, a osoba z którą przybyli. Dodatkowo całe dzieło zobaczą po ukończenia. Każdy odcinek obfituje to skrajne emocje, od szoku i niedowierzania po łzy i szczęście.

Dziara za dziarę - gdzie oglądać?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 7 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 6 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 5 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 4 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 3 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 2 Dziara za dziarę, sezon 4, odcinek 1 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 10 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 9 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 8 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 7 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 6 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 5 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 4 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 3 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 2 Dziara za dziarę, sezon 3, odcinek 1 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 10 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 9 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 8 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 7 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 6 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 5 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 4 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 3 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 2 Dziara za dziarę, sezon 2, odcinek 1 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 9 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 8 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 7 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 6 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 5 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 4 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 3 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 2 Dziara za dziarę, sezon 1, odcinek 1