Ekipa z Newcastle

Grupa nieznajomych uczestników wprowadzają się do nowego apartamentu na prawie dwa miesiące. Każdy z bohaterów reality show rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Co ważne – nic nie umknie czujnemu oku kamery, która rejestruje każdy ruch. „Ekipa z Newcastle” to ogromna dawka emocji, od której trudno się oderwać.
„Ekipa z Newcastle” to brytyjski program rozrywkowy. Adaptacja reality show została zainspirowana amerykańską „Ekipą z New Jersey”.

Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 8 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 7 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 6 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 5 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 4 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 3 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 2 Ekipa z Newcastle sezon 9 odcinek 1 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 8 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 7 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 6 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 5 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 4 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 3 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 2 Ekipa z Newcastle sezon 8 odcinek 1