Oszczędne zakupy

Alex Jones i Steph McGovern powracają z misją pomocy rodzinom w Wielkiej Brytanii w powstrzymaniu złych nawyków zakupowych.

"Oszczędne zakupy" - o czym program

Większość z nas ma „na sumieniu" zakup rzeczy, przedmiotów lub produktów, które są nam kompletnie niepotrzebne - niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy kompulsywne czy o nieuzasadnioną skłonność do marek premium.

Prowadzący: Alex i Steph rozpoczynają misję mającą za zadanie zmianę sposobu kupowania - bez zmiany stylu życia - w rodzinach, które nie kontrolują wydatków. Od produktów do makijażu i środków czystości, przez gadżety do ubrań i obuwia - zamienią zazwyczaj kupowane produkty na inne, zwykle tańsze, ale czasami... droższe. Wszystko po to, by podważyć lojalność kupujących wobec wybranych marek.

Nasze prowadzące będą również badać, skąd pochodzą dane produkty i ujawnią sekrety taktyki marketingowej. Pomogą nam tym samym i zachęcą do poszukiwania inteligentnych rozwiązań. Po zakończeniu eksperymentu rodzina dowiaduje się, które produkty zachowała w czasie eksperymentu, a które są zamienione. Czy teraz łatwiej będzie się przyznać do zakupowych grzechów, zmienić nawyki kupowania i zaoszczędzić niezłą sumę?

"Oszczędne zakupy" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na platformie VOD player.pl

Oszcz\u0119dne zakupysezon 3 odcinek 4 Oszcz\u0119dne zakupysezon 3 odcinek 3