Mistrzowie makijażu

Trwają poszukiwania najlepszych wizażystów jutra. Mistrzowie makijażu to program, w którym grupa uczestników walczy o to, by stać się nowym, najsławniejszym wizażystą Wielkiej Brytanii.

Mistrzowie makijażu - opis serialu

Szpachla. Maska. Druga twarz. Nazywaj to, jak chcesz, ale makijaż to WIELKI biznes. Ta megabranża jest obecnie warta około 56 miliardów funtów na całym świecie, a dziś ma 14,9 miliarda wyświetleń na YouTube'ie i ponad 75 godzin nowych treści przesyłanych na tę platformę codziennie, co czyni ją jednym z najczęściej oglądanych trendów online.

W ośmiu odcinkach utalentowani kandydaci żyją i pracują razem, rywalizując w niesamowitych wyzwaniach, które prowadzą ich do różnych światów inspiracji – od mody i urody, filmu i telewizji po muzykę i wydarzenia na dużą skalę. Uczestnicy muszą wykazać się umiejętnościami i odpowiednim nastawieniem, ponieważ walczą o odmieniający życie staż u światowej sławy wizażystki, którego nie da się kupić za żadne pieniądze, a także o miejsce na akredytowanym kursie makijażu w słynnej Akademii Urody w Wielkiej Brytanii.

Mistrzowie makijażu - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Mistrzowie makijażu, sezon 1, odcinek 8 Mistrzowie makijażu, sezon 1, odcinek 7