Ekskluzywny koncert Adele UHDEkskluzywny koncert Adele UHD

Żródło: Archiwum BBC
Ekskluzywny koncert Adele UHD
Oglądaj już za:
03dni
06godz.
35min.

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

To bez wątpienia największe wydarzenie muzyczne tego roku! Widowisko, na które czekali fani najlepszej muzyki na całym świecie. Ekskluzywny koncert Adele!

Na rozdaniu Oscarów w 2013 roku, Adele zaśpiewała piosenkę „Skyfall”, dzięki której powędrowała do niej statuetka za Najlepszą Piosenkę Filmową.

Po ponad dwóch latach od tamtego wydarzenia, artystka powróciła z albumem „25”, który sprzedał się w największym nakładzie w ciągu pierwszego tygodnia w USA.

W ten wyjątkowy wieczór, który wydarzył się 20 listopada 2015, znów mogliśmy ją usłyszeć w starej i nowej wersji. Repertuar przygotowany na ten koncert, w skład którego wchodzą klasyki z albumów „19” oraz „21”  przypomina, za co ją pokochaliśmy i utwierdza w przekonaniu, że nadal jej głos trafia do naszych serc, dzięki, już aktualnie kilkukrotnie pokrytej złotem i platyną, płycie „25”.

Adele zaśpiewa między innymi utwór „Hello”, który w ciągu jednego dnia pobił rekordy na platformie Vevo na łączną liczbę 27 milionów odsłon. Oprócz koncertu, materiał zawiera ekskluzywny wywiad z artystką przeprowadzony w studiu BBC.

Po czterech latach od ostatniego albumu, mamy przyjemność zaprosić na pierwszy koncert Adele - " Adele Live In London ".


Dystrybucja:
BBC
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Tagi:
live, adele, Skyfall, 4K, UHD, Hello, adele 25, Adele 19, Adele 21, Adele koncert, Adele w BBC, Adele Live In London, Ekskluzywny koncert Adele, Adele 25 na żywo w Londynie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ekskluzywny koncert Adele UHD”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty