Dzień, w którym pojawiła się forsa

odcinek 3

Dzień, w którym pojawiła się forsa

Dzień, w którym pojawiła się forsa" to program telewizji TTV, który zaczyna się od finansowej rewolucji. W każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami walizkę ze znaczną kwotą pieniędzy i spróbuje dzięki nim ułożyć swoje życie na nowo.

W tym odcinku poznamy małżeństwo z dwójką dzieci. Bartek jest budowlańcem i do czasu wypadku pracował w firmie brata bliźniaka. W tej chwili ma problemy zdrowotne i nie może wykonywać dotychczasowej pracy. Przez to większość obowiązków domowych spadło na Andżelikę, która zajmowała się dziećmi i domem. Marzyła, aby założyć swój biznes związany z krawiectwem. Szyła już ubranka dziecięce, maskotki i poduszki, jednak do tej pory traktowała to bardziej dorywczo, niż jako stały element dochodu. Mieszkają w domu, w którym spora jego część wymaga wykończenia i remontu. Niestety ich miesięczne fundusze zostały ograniczone do zasiłku powypadkowego i 500+, a zobowiązania rosną w zastraszającym tempie.

Czy bohaterowie mądrze rozdysponują otrzymane pieniądze? W kluczowym momencie do akcji wkroczy Przemek Kossakowski, który dla uczestników programu będzie przewodnikiem po zaskakującej rzeczywistości.