Życie na wyścigach

Fascynująca seria obrazująca życie na wyścigach. Jak wygląda codzienna praca z końmi? Z jakimi problemami mierzą się ich hodowcy? Jakimi sukcesami mogą się pochwalić i jakie mają ambicje?

„Życie na wyścigach” przedstawia rodzinę Wyrzyków, której życie toczy się wokół treningu i wyścigów koni. Głowa rodziny – Adam, z wykształcenia architekt i właściciel firmy budowlanej, po 30-tce postanowił zmienić swoje życie, porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć hodować konie arabskie. W niewielkiej wsi, 50 km od Warszawy, własnymi rękami zbudował stajnię wraz z mieszkaniem dla siebie i rodziny. Po kilku latach ciężkiej pracy udało mu się stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo. Jak wygląda codzienne życie rodziny Adama? Z jakimi mierzą się problemami i jakie mają ambicje? Cały program dostępny jest online w serwisie VOD player.

Życie na wyścigach sezon 2 Życie na wyścigach sezon 2 Tu bije serce wyścigów Życie na wyścigach sezon 2 Najcięższe wyścigi na świecie Życie na wyścigach sezon 2 Wszystkie nasze konie Życie na wyścigach sezon 2 Życie na wyścigach sezon 2 Życie na wyścigach sezon 2 Dawaj Aśka, nie daj się! Życie na wyścigach sezon 2 Lekcja pokory Życie na wyścigach sezon 2 Kiedyś te puchary będą nasze Życie na wyścigach sezon 2 Musimy to przetrwać Życie na wyścigach sezon 1 Walczymy do końca Życie na wyścigach sezon 1 Świat stoi przed nim otworem Życie na wyścigach sezon 1 Konie są w nas wrośnięte Życie na wyścigach sezon 1 Jestem z was dumny Życie na wyścigach sezon 1 Trzeba schować dumę do kapelusza Życie na wyścigach sezon 1 Jedziemy żeby przeżyć Życie na wyścigach sezon 1 Przed nami 300 gonitw Życie na wyścigach sezon 1 Nie lekceważymy żadnego przeciwnika Życie na wyścigach sezon 1 Kupujemy nowe nadzieje Życie na wyścigach sezon 1 Cheri Cheri