Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię

Od arktycznych pustyń na północy, po bujne wzgórza na południu; od pięknych i oszałamiających zachodnich zatoczek pełnych wielorybów i gór lodowych, po nieskończoną pokrywę lodową oraz odległe wioski na wschodzie. Tak właśnie wygląda Grenlandia.

Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię - opis programu

Nikolaj Coster-Waldau, gwiazdor serialowego hitu "Gry o Tron", zabiera widzów w podróż przez piękne krajobrazy bliskiej mu Grenlandii. Jego relacja z tą wyspą jest bardzo osobista - było to miejsce, gdzie pracował jego ojciec, a w późniejszych latach okazało się miejscem, z którego pochodzi jego żona Nukaka. Podążając za Nikolajem, uzyskujemy wyjątkowy dostęp do ludzi mieszkających na Grenlandii, ich historii oraz zapierających dech w piersi miejsc na tej wyjątkowej wyspie. Poznamy fascynujące i niepowtarzalne historie obejmujące grenlandzką kulturę, ciekawe tradycje, a także będziemy obserwować tamtejszą przyrodę i klimat w historii i społeczeństwie.

Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię - gdzie oglądać?
Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię, sezon 1, odcinek 5 Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię, sezon 1, odcinek 4 Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię, sezon 1, odcinek 3 Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię, sezon 1, odcinek 2 Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię, sezon 1, odcinek 1