Bazary Europy

Kolory, ruch, radość, zapachy i smaki to wszystko można znaleźć na bazarach, targowiskach i straganach. Pokochała je cała Europa. Skąd bierze się ich fenomen?

 

Bazary Europy - opis

Bazary, targowiska i wielkie markety pod gołym niebem mają w sobie radość i magię. Coraz bardziej je lubimy i coraz częściej tam kupujemy. Niemal wszystko: codzienne zakupy, odzież, żywność, meble, sprzęt RTV i AGD, a nawet żywe zwierzęta. Bazary to także miejsce, gdzie można kupić coś, czego nigdzie indziej się nie dostanie. Targowiska to również atrakcja i moda. W programie prowadzonym przez aktorkę Marię Konarowską, zaprezentowano te najpiękniejsze, największe i najdziwniejsze targowiska, które warto poznać. Można zwiedzić urokliwe bazary na zboczach gór, np.: w Albanii w miasteczku Kruja, ale także w Paryżu słynącym z klimatu retro: antyków, obrazów, torebek oraz mebli art deco. Zapraszamy do zwiedzania najbardziej zachwycających i wyróżniających się bazarów Europy m. in. w Warszawie, Barcelonie, Amsterdamie, Zakopanym, Florencji, Atenach, Pradze, Berlinie, Moskwie.

 

Bazary Europy - gdzie obejrzeć?

Serię "Bazary Europy" zobaczysz online na platformie VOD player.pl.

Bazary Europy sezon 1 Zakopane Bazary Europy sezon 1 Moskwa Bazary Europy sezon 1 Praga Bazary Europy sezon 1 Florencja Bazary Europy sezon 1 Berlin Bazary Europy sezon 1 Ateny Bazary Europy sezon 1 Amsterdam Bazary Europy sezon 1 Barcelona Bazary Europy sezon 1 Warszawa Bazary Europy sezon 1 Paryż