Bazary Europy

Kolory, ruch, radość, zapachy i smaki to wszystko można znaleźć na bazarach, targowiskach i straganach. Pokochała je cała Europa. Skąd bierze się ich fenomen?

 

Bazary Europy - opis

Bazary, targowiska i wielkie markety pod gołym niebem mają w sobie radość i magię. Coraz bardziej je lubimy i coraz częściej tam kupujemy. Niemal wszystko: codzienne zakupy, odzież, żywność, meble, sprzęt RTV i AGD, a nawet żywe zwierzęta. Bazary to także miejsce, gdzie można kupić coś, czego nigdzie indziej się nie dostanie. Targowiska to również atrakcja i moda. W programie prowadzonym przez aktorkę Marię Konarowską, zaprezentowano te najpiękniejsze, największe i najdziwniejsze targowiska, które warto poznać. Można zwiedzić urokliwe bazary na zboczach gór, np.: w Albanii w miasteczku Kruja, ale także w Paryżu słynącym z klimatu retro: antyków, obrazów, torebek oraz mebli art deco. Zapraszamy do zwiedzania najbardziej zachwycających i wyróżniających się bazarów Europy m. in. w Warszawie, Barcelonie, Amsterdamie, Zakopanym, Florencji, Atenach, Pradze, Berlinie, Moskwie.

 

Bazary Europy - gdzie obejrzeć?

Serię "Bazary Europy" zobaczysz online na platformie VOD player.pl.

Bazary Europy, sezon 1Zakopane Bazary Europy, sezon 1Moskwa Bazary Europy, sezon 1Praga Bazary Europy, sezon 1Florencja Bazary Europy, sezon 1Berlin Bazary Europy, sezon 1Ateny Bazary Europy, sezon 1Amsterdam Bazary Europy, sezon 1Barcelona Bazary Europy, sezon 1Warszawa Bazary Europy, sezon 1Paryż