Żony Hollywood

sezon 2 odcinek 3

Żony Hollywood 2

W malowniczej rezydencji, nieopodal Miasta Aniołów, Kinga spędza ostatnie chwile rozłąki z ukochanym mężem. Kobieta zamierza przywitać ukochanego jednym ze swoich popisowych dań. Jak na prawdziwą divę, lepienie pierogów okazuje się za dużym wyczynem dla gospodyni. Ponieważ Chet jest fanem kulinarnego kunsztu Kingi, kobieta nie daje za wygraną i idzie do sklepu po… gotowe pierożki, za które mąż będzie ją kochał ponad życie.

Jedna z prestiżowych galerii w samym centrum LA zaproponowała Evie samodzielny wernisaż. Dotychczas jej obrazy widzieli tylko jej najbliżsi i znajomi. To niebawem ma się zmienić. Wraz z mężem zajęła się przygotowaniami na jedną z najważniejszych imprez w jej życiu.

Na wernisaż Evy zaproszenia dostały wszystkie żony Hollywood. Iwona postanowiła zrobić na bóstwo swojego ukochanego Toby`ego. Niestety, druga pociecha - Pucci, musi zostać w domu. Jak twierdzi Iwona, „ Pucci jest jeszcze za młoda , żeby iść na takie coś, na exhibition”. Dlatego Pucci, tym razem, będzie musiała pogodzić się z utratą tak ważnego wydarzenia dla psa, jakim jest wystawa obrazów.

Wielkie marzenie Ewy właśnie się spełniło. Jej talent przyniósł jej sławę i pierwsze zarobione pieniądze z malarstwa.