Żony Hollywood

sezon 3 odcinek 1

Żony Hollywood 3

Laila po rozwodzie postanowiła razem z synem zamieszkać tymczasowo w przepięknym, ogromnym domu swojej mamy Izabeli w San Clemente. Zamiar trzymiesięcznego gościnnej wizyty zmienił się w pobyt stały. Matczyna kontrola, ciągły monitoring profilu córki na Facebooku, ocena potencjalnych partnerów – to codzienność Laili. Każda randka kończy się bardzo wnikliwym przesłuchaniem. Co Izabela sądzi o nowym obiekcie zainteresowań córki – hollywoodzkim fotografie, który robił zdjęcia między innymi Joannie Krupie czy Kim Kardashian?

Syn Heleny poznał w Polsce nową miłość i zaprosił ją na wakacje do Kalifornii. Razem z Sandrą przyjechał kuzyn Nicholasa i w ten oto sposób młodsze pokolenie wypełniło wielki dom, w którym panowała bardzo spokojna atmosfera. Jak Nicolas odnalazł swoją drugą połówkę? Dlaczego woli polskie dziewczyny od amerykańskich? Jak syn Heleny zniesie szkolenie Rodrigo z antykoncepcji? I co na to wszystko sama Helena?

Właścicielka najdroższych psów w Hollywood – Iwona oraz Reggie Benjamin, aktor i gwiazda hinduskiego popu, zaręczyli się w poprzednim sezonie programu. Ślub zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się prawdziwe zderzenie kultur. Jedzenie to bardzo ważna część wesela. Oczywiście – żeby było sprawiedliwie – goście zostaną uraczeni zarówno tradycyjną polską kuchnią, jak i hinduskimi przysmakami. Wybieranie poczęstunku może zaskoczyć nawet samych organizatorów wesela. Czy Iwona zdoła pokonać strach przed niektórymi przerażającymi ją hinduskimi daniami? Czy para zdoła osiągnąć kulinarny kompromis? W ferworze przygotowań narzeczeni muszą też pomyśleć o ślubnym prezencie. Ten, który wybrali sfinansują sobie sami, gdyż jego cena mogłaby odstraszyć gości. W końcu na prywatny odrzutowiec nie każdy może sobie pozwolić… Jednak o jego zakupie ostatecznie zadecyduje suczka Pucci.