Sekrety lekarzy
TVN Style

Sekrety lekarzySekrety lekarzy

Odcinek 1, Sezon 3

Żródło: Archiwum TVN Style
Sekrety lekarzy, sezon 3, odcinek 1

Krew, pot, łzy i … kolejne spełnione marzenia! Przed widzami nowa, trzecia seria spotkań z wybitnymi specjalistami, którzy nie cofną się przed niczym, by pomóc swoim pacjentom.

Już w pierwszym odcinku „Sekretów Lekarzy” specjaliści staną przed nie lada wyzwaniem. Wszystko za sprawą znanej, wielokrotnie nagradzanej, choć dawno niewidzianej na ekranach telewizorów gwiazdy serwisów informacyjnych lat 90-tych - Grażyny Bukowskiej. Okazuje się, że nawet tak niecodzienna pacjentka może zostać „uziemiona” za sprawą dość powszechnie występującego problemu, dotykającego dziś nawet 10 procent populacji. Czy chirurg nazwany przez Grażynę „niebieskookim muszkieterem” będzie w stanie sprostać wymaganiom pacjentki, a co więcej - zaspokoić jej dziennikarską ciekawość odpowiadając rzeczowo na wszystkie zadane pytania? W tym przypadku żadna odpowiedź nie będzie oczywista, gdyż u tak nietypowej osobowości, nawet rutynowy zabieg może urosnąć do rangi sensacji.

Więzi łączące matkę z córką nierzadko bywają zawiłe. Jednak kto lepiej zrozumie cierpienie kobiety niż jej pierworodna? Przekonała się o tym 33-letnia Emilia, która choć w wiek dojrzałości wkroczyła już dawno, nadal ma problemem… z mleczakami. Córka kobiety, 11-letnia Wiktoria widząc cierpienie i skrajne onieśmielenie mamy w codziennych kontaktach z ludźmi, a także brak podejmowanych działań w kierunku poprawy sytuacji, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i … zgłosić mamę do programu medycznego! Jej determinacja i waleczna postawa nie przejdą bez echa - na dziewczynkę oprócz możliwości wyleczenia mamy, również czeka miła niespodzianka.

Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
lekarze należący do światowej czołówki, specjaliści medycyny estetycznej, innowacyjne metody leczenia, co się dzieje za drzwiami gabinetu lekarskiego, najnowocześniejsze kliniki i szpitale, lekarskie sekrety, skomplikowane operacje, cuda medycyny, Grażyna Bukowska, Grażyna Bukowska TVN Style
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Sekrety lekarzy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty