Projekt Lady

sezon 3 odcinek 9

Projekt Lady 3

Nadszedł dziewiąty tydzień pobytu uczestniczek w Pałacu w Rozalinie, a co za tym idzie, czas na podsumowanie i ocenę postępów. Kandydatki na damy zostaną poddane serii egzaminów, wyzwań i podchwytliwych zadań. Wśród nich będą między innymi wizyty niespodziewanych gości, np. śniadanie z Mikołajem Reyem czy "dziwny" w smaku podwieczorek, który zaserwuje zwyciężczyni pierwszej edycji „Projektu Lady” – Patrycja Wieja.

Mentorka Tatiana sprawdzi, czy dziewczęta poczyniły postępy, jeśli chodzi o poczucie odpowiedzialności i sumienność. Sprawdzianem przygotowania do dorosłego, samodzielnego i odpowiedzialnego życia będzie dość nietypowa opieka, jaką dziewczęta będą sprawować. Nad czym? A może nad kim? Jak długo? Która z uczestniczek najbardziej się zaangażuje w to zadanie?

Kandydatki na damy będą musiały wykazać się także podczas pracy zespołowej. Mentorki sprawdzą, jak reagują na nowe, nietypowe okoliczności, gdy mały błąd może je wiele kosztować. Czy wszystkie drogocenne przedmioty, które dziewczęta będą wspólnie czyścić, wyjdą z tego bez szwanku?

Przyjdzie także czas na słynny test mentorki Ireny - obiad, który zapamiętuje się do końca życia. I to nie ze względu na wyśmienity smak potraw szefa kuchni Pałacu w Rozalinie, choć ten serwuje przecież dania najwyższej klasy. W takim stresie trudno będzie coś przełknąć, a dla niektórych dziewcząt będzie to dość gorzkie doświadczenie.

Podczas testu z precedencji - czyli umiejętności przedstawiania, część dziewcząt zostanie wyprowadzona z równowagi i ostentacyjnie opuści salę egzaminacyjną! Zdecydowanie sprawdzian będzie dotyczył również cierpliwości i nieustępliwości.

Mentorka Irena przeprowadzi także egzamin z gracji - ze szwajcarską precyzją sprawdzi elegancję, dostojność i prezencję... Czy kandydatki na damy mają już ten szyk i styl? Jak poradzą sobie dziewczęta? Którą z nich zje stres? A która się nie podda?