Projekt Lady

sezon 3 odcinek 5

Projekt Lady 3

Zapowiedziana wizyta kawalerów sprawia, że kandydatki na damy jeszcze bardziej skupiają się na doskonaleniu samych siebie. Podczas całotygodniowych warsztatów mentorki zadbają, by dziewczęta były w pełni przygotowane na czekające na nie wyzwanie. Nic nie umknie ich uwadze, od wyjścia z samochodu, przez powitanie gości, toast i aż po pożegnanie w dobrym stylu.

Podstawą udanego przyjęcia jest interesująca rozmowa. Mentorki zamierzają udowodnić uczestniczkom, że tematów do rozmowy jest wiele i w tym celu przetestują ich wiedzę z kilku dziedzin: literatury, sztuki, historii. Pytania zdecydowanie zaskoczą dziewczęta, a ich odpowiedzi - mentorki. By rozmowa się udała, należy dopasować słownictwo do sytuacji. I nie chodzi tu, bynajmniej, o "epitety", których dziewczęta wręcz nadużywają. Tu pomoże aktor - Robert Kudelski!

Na myśl o spotkaniu gentlemenów, rumieni się niejedna uczestniczka, dlatego mentorka Tatiana postanowiła poruszyć sprawy damsko-męskie. Jak wyglądały relacje dziewcząt z płcią przeciwną? Jakie doświadczenia w kwestii związków mają za sobą? Jakich wyborów dokonywały dotychczas? Co myślą o swoim prywatnym życiu? Czy są zadowolone z układania relacji z partnerami i co chciałyby zmienić?

Na deser, dziewczęta odwiedzi zawodowy sommelier. Jego odwiedziny wywołają niemały entuzjazm, lecz czy jego porady nie będą przyswajane przez uczestniczki zbyt wybiórczo? Jaki będzie efekt końcowy przyjęcia? Czy któraś z uczestniczek zapomni o dobrych manierach?