Królowe życia

sezon 5 odcinek 6

Królowe życia 5

W tym odcinku Dagmara będzie szukać prezentu dla babci z okazji urodzin. Problemu nie stanowi fakt, że przypomniała sobie o tym na ostatnią chwilę, tylko to, że trafiła na nie handlową niedzielę i wszystkie sklepy są zamknięte. Na ratunek ruszyła do przyjaciółki Edzi, która zawsze posiada coś zachomikowanego. Liczy, na to że właśnie u niej zdobędzie prezent dla ukochanej babci.

Rafał i Gabriel zostają wybudzeni przez dziwne kobiece dźwięki dochodzące jakby zza ściany.  Niczym para piżamowych detektywów wyruszają na klatkę schodową w swojej kamienicy w poszukiwaniu lokalu, z którego dochodzą tajemnicze dźwięki.

Iza przygotowuje syna na pierwszy dzień szkoły. Kto się bardziej denerwuje tym wydarzeniem?

O programie

Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiery w każdy piątek o godzinie 22:50