Kossakowski. Być jak...

sezon 1 odcinek 8

Kossakowski. Być jak...

W nowym odcinku „Kossakowski. Być jak…” prawdziwa uczta serwowana przez Michela Morana.  Przed Przemkiem, który od gotowania trzyma się z daleka, nie lada wyzwanie. W swojej kuchni będzie gotował z samym Michelem Moranem. Pod czujnym okiem chefa do kanonów kulinarnych wejdzie nowa, jedyna w swoim rodzaju potrawa „grillowane ratatouiile a’la Kossakowski”.

Mistrz kuchni, właściciel ekskluzywnej, warszawskiej restauracji, juror jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych otworzy się przed Przemkiem. Jego twarz zna każdy, mało kto wie natomiast, jaki jest naprawdę. Jakie są jego cele? Jakie sukcesy i porażki? O czym woli nie mówić i co liczy się dla niego najbardziej? Na wszystkie te pytania będzie musiał odpowiedzieć Przemek Kossakowski. Prowadzący wraz synem swojego bohatera odbędzie staż w jego restauracji. Weźmie też na spytki Anię Starmach. Czy to wystarczy by być jak…. Michel Moran?

Przemek Kossakowski wchodzi w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. Spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się wcześniej zadać. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Kossakowski upodobniony fizycznie do bohatera odcinka spotka się z nim podczas kameralnej rozmowy. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść o krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK... Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?